Fanii NFL dezvăluie arbitri în timp ce Bills ține pentru o victorie crucială a diviziei împotriva Jets

Buffalo Bills a rezistat pentru o victorie crucială în fața New York Jets luni seara, 23-20, dar oficierea a fost cea care i-a enervat pe fanii care s-au conectat pentru a urmări drama se desfășoară.

Au fost patru penalty-uri, inclusiv faulturi de compensare, pe finalul conducerii Jets. Aaron Rodgers ia interceptat în cele din urmă fundașului de colț al lui Bills, Taron Johnson, în timp ce acesta încerca să-l ținte pe Mike Williams.

CLICK AICI PENTRU MAI MULTĂ ACOPERIRE SPORTIVĂ PE FOXNEWS.COM

s6R xoS 2x" height="192" width="343">Vvl oVQ 2x" height="378" width="672">mVK tW5 2x" height="523" width="931">xc6 ZqV 2x" height="405" width="720">

Safetyul Buffalo Bills Damar Hamlin (3) reacționează cu safety Taylor Rapp, mijlocul și linebackerul Terrel Bernard în a doua jumătate a unui meci de fotbal NFL împotriva New York Jets în East Rutherford, NJ, luni, 14 octombrie 2024. (AP Photo/Adam Hunger)

Penalități de genul acesta au zdrobit ambele echipe și lumea NFL a luat în seamă. Fiecare echipă a avut 11 penalty-uri aplicate în timpul jocului. Bills au comis 11 jocuri pentru 94 de metri, iar Jets au comis 11 penalty-uri pentru 110 de metri.

La sfârșitul zilei, Josh Allen a alergat pentru primul down pentru a-și menține drumul final. Buffalo a îngenuncheat mingea pentru a juca restul cronometrului și jocul sa încheiat.

Bills aveau conducerea cu 20-17 la pauză, dar fiecare echipă a marcat doar câte trei puncte în ultimele două sferturi.

Antrenorul principal al Eagles, NICK SIRIANNI, Își cere scuze fanilor pentru că i-au batjocorit după victorie: „Îmi pare rău și dezamăgit”

FiD y8s 2x" height="192" width="343">SAF XWw 2x" height="378" width="672">V6Y vyn 2x" height="523" width="931">ZFR bKZ 2x" height="405" width="720">

Receptorul de la Buffalo Bills, Keon Coleman (0) reacționează după ce a transformat un prim jos lângă placajul defensiv al New York Jets Leki Fotu, dreapta, și fundașul de colț Brandin Echols, jos, în timpul celei de-a doua reprize a unui meci de fotbal NFL în East Rutherford, NJ, luni , 14 octombrie 2024. (AP Photo/Adam Hunger)

Allen a avut 19 din 25 cu 215 de yarzi de trecere și două pase de touchdown – una către Dawson Knox și cealaltă către Mack Hollins. A alergat pentru 18 metri și a marcat un touchdown la sol.

Running back-ul Bills, Ray Davis, a condus echipa cu 97 de yarzi de fuga pe 20 de porturi. De asemenea, a avut trei capturi pentru 55 de metri. Capturile de touchdown ale lui Knox și Hollins au fost singurele lor recepții în joc.

Rodgers i-a ținut pe Jets în joc cu o pasă improbabilă de touchdown Hail Mary chiar înainte de pauză. Dar orbirea sa stins în a doua repriză.

CvF yzr 2x" height="192" width="343">Su8 0FD 2x" height="378" width="672">obk uVD 2x" height="523" width="931">GW2 M6v 2x" height="405" width="720">

Quarterbackul New York Jets, Aaron Rodgers, merge pe teren în timpul celei de-a doua reprize a unui meci de fotbal NFL împotriva lui Buffalo Bills din East Rutherford, NJ, luni, 14 octombrie 2024. (AP Photo/Adam Hunger)

El a avut 23 din 35 cu 294 de yarzi de trecere și pase de touchdown către Allen Lazard și Garrett Wilson. Fiecare receptor larg a primit peste 100 de metri.

Lazard a avut șase capturi pentru 114 yarzi, iar Wilson a avut opt ​​capturi pentru 107 yarzi.

New York a încercat să obțină o victorie în urma concedierii lui Robert Saleh și este posibil să fi avut avantaj în joc, dar kickerul Greg Zuerlein a ratat două goluri de teren.

B1i X6t 2x" height="192" width="343">ck8 gsx 2x" height="378" width="672">4NK IXQ 2x" height="523" width="931">05K p4Y 2x" height="405" width="720">

Kickerul de la New York Jets Greg Zuerlein (9) reacționează după ce a ratat o încercare de gol cu ​​Thomas Morstead în a doua jumătate a unui meci de fotbal NFL împotriva lui Buffalo Bills în East Rutherford, NJ, luni, 14 octombrie 2024. (AP Photo/Adam Hunger)

CLICK AICI PENTRU A OBȚINE APLICAȚIA FOX NEWS

Buffalo este acum pe primul loc în AFC Est cu un record de 4-2. New York a căzut la 2-4.

Urmărește Fox News Digitalquv" target="_blank" rel="noopener"> acoperire sportivă pe X și abonați-vă la buletinul informativ Fox News Sports Huddle.